дивись.info

На Львівщині ліквідували виробництво фальсифікованого алкоголю на 2,5 мільйони

На Львівщині ліквідували виробництво фальсифікованого алкоголю на 2,5 мільйони

Правоохоронці Львівщини ліквідували нелегальне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

В межах проведення слідчих дій у кримінальному провадженні у березні ліквідовано нелегальне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

Алкогольні напої невідомого походження і сумнівної якості виготовлялись громадянами м.Львова, реалізовувались через мережу магазинів та Інтернет-Месенджер із використанням поштових перевізників, – повідомляють у пресслужбі ДФС у Львівській області.

В ході обшуків у житлових та підсобних приміщеннях виявлено і вилучено прозору рідину з запахом спирту, готову алкогольну продукцію (віскі, медовуха, калганівка, самбука лікери, настоянки, вина, пиво та інші) розлиті у різну тару (бочки, каністри, бутлі, пластикові пляшки, відра), а також обладнання для виготовлення (металеві апарати з кранами, трубками, температурними датчиками, насоси для перекачки рідини, поліетиленові пакети з корками, рефрактометри (препарати для вимірювання рівня цукру в рідинах).

Також вилучено сировину, що використовувалась в процесі виробництва (пшеницю, овес, сипучі спеції, тощо).

Всього в ході обшуків з незаконного обігу вилучено спиртовмісних рідин, алкогольних виробів та обладнання орієнтовною вартістю 2,5 млн.грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.