• USD: 36.60
  • EUR: 38.90

На Львівщині стартує нерестова заборона на вилов риби

На Львівщині стартує нерестова заборона на вилов риби

На Львівщині голова ЛОДА підписав розпорядждення «Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2021 році».

Розпорядждення підписано з метою посилення охорони, відтворення та збільшення водних ресурсів, попередження і недопущення порушень правил любительського рибальства на водоймах Львівської області.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Затверджений план спільних заходів направлених  на посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів у водоймах Львівської області та перелік  позанерестових  ділянок для проведення любительського рибальства.

Зокрема, на період з 01 квітня до 30 червня встановлено  весняно-літню заборону на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у такі терміни:

- у басейні р. Дністер з 1 квітня  до 10 червня;

- у басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня до 20 травня;

- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня;

- у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня до 30 червня.

«Розроблені заходи визначають проведення рейдових перевірок на  виявлення фактів браконьєрства на рибогосподарських водних об’єктах, фактів негативного впливу на середовище перебування водних біоресурсів у нерестовий період та забезпечення недоторканності місць їх нересту і нагулу, що в подальшому забезпечить  стабільне вирощування продукції аквакультури і заповнення ринку якісною рибною продукцією» - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

«Під час нересту громадянам дозволяється виключно любительське рибальство із берега на спеціально визначених ділянках.  За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності», - наголосив Леонід Кравець - керівник управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: