дивись.info

На Прикарпатті прооперували немовля з коронавірусом

На Прикарпатті прооперували немовля з коронавірусом

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні провели складну операцію маленькому пацієнту, який у свої 1,5 місяці потрапив до медзакладу із ускладненнями після інфікування коронавірусом і хірургічною патологією.

Про це розповів гендиректор медзакладу Тарас Мельник у Facebook. За його словами, на жаль, його колеги нерідко мають справу з тим, що COVID-19 є не єдиним діагнозом у дітей.

«8 березня в реанімаційне відділення КНП «ІФОДКЛ ІФОР» прибув 1,5-місячний малюк із важкою інтоксикацією, задишкою та постійним блюванням. Після проведення обстежень було діагностовано поєднану патологію – коронавірусну інфекцію, ускладнену запаленням легень, та пілоростеноз (патологія шлунка, за якої фізіологічне харчування є неможливим)», – розповів медик.

Він підкреслив, що в такому віці навіть одне з цих захворювань є небезпечним для життя, не кажучи вже про їхнє поєднання.

Після ретельної передопераційної підготовки та мінімізації всіх ризиків медики провели хірургічне втручання малюку. Дитина після операції потребувала штучної вентиляції легень і повного парентерального (внутрішньовенного) харчування протягом трьох днів.

«Незважаючи на всі складнощі, професіоналізм та копітка командна робота медичного персоналу увінчалися успіхом. Зараз стан дитини значно покращився, маленького пацієнта переведено з реанімаційного відділення для подальшого лікування та реабілітації», – запевнив Мельник.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.