дивись.info

У Чернівцях 100-літня бабуся вперше в житті лягла в лікарню і одужала від коронавірусу

У Чернівцях 100-літня бабуся вперше в житті лягла в лікарню і одужала від коронавірусу

У Чернівцях від COVID-19 вилікували 100-річну пацієнтку. Жінка хворіла на коронавірус, мала пневмонію, перебувала на дотації кисню.

Зі слів медиків, чернівчанка потрапила у лікувальний заклад вперше у житті і справилась з недугою. У родині Марії Тихонівни на початку весни на COVID захворіли члени її великої родини. Два тижні тому 100-річну пацієнтку госпіталізували у міську лікарню №1.

Про це повідомляє місцеве видання ІА АСС.

«Вона лікувалась вдома спершу. Коли стало гірше – відправили до нас. Це було у середині березня. Кожен з них мав позитивний ПЛР- тест. Типова клініка для коронавірусу, знімки ренгтенту і  КТ, – розповідає Олена Крапивіна, старший лікар ІІ поверху ковідного відділення лікарні №1.

Поступила у стані середньої важкості, із 30% ураженням легень. Потім стало гірше. Кілька днів перебувала на кисневій дотації. А далі стан покращився, і досить швидко її організм впорався з недугою

За бабусею доглядали цілодобово всі гуртом: медики лікарні, а також родичі пацієнтки, котрі в цей час лікувались у цьому закладі

«Така подія рідкісна. Ми дуже за неї втішені, та й вона сама дуже радісно сприйняла день виписки», – зазначила Олена Крапивіна. УЗД легень показала позитивну динаміку на одужання. Зараз у жінки ПЛР-тест негативний. Відомо, що пацієнтка колись сама працювала у цій лікарні медсестрою. І цей візит на лікарняне ліжко у неї вперше у житті.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.