дивись.info

У США вийшов роман Сергія Жадана «Інтернат»

У США вийшов роман Сергія Жадана «Інтернат»

Роман «Інтернат» Сергія Жадана вийшов друком у Сполучених Штатах Америки. Про це йдеться на офіційній сторінці письменника у Фейсбуці.

Над американським виданням «Інтернату» (The Orphanage) працювали перекладачі Райлі Костіган-Г’юмс та Ісаак Стекхаус Вілер. Книжка побачила світ у видавництві Yale University Press, – йдеться на сайті Читомо.

«Інтернат» — це болючий роман, який розкриває шкоду, заподіяну триваючим конфліктом на сході України. Коли ворожі солдати заходять в сусіднє місто, Паша, тридцятип’ятирічний вчитель української мови, вирушає на окуповану територію до інтернату, у якому живе його племінник Саша. Потрапляючи в зону бойових дій, перетинаючи змінені кордони та створюючи непрості союзи на цьому шляху, Паша розуміє, що його справжня відданість полягає у дедалі відчайдушнішій боротьбі за порятунок Саші та поверненні його додому. Написаний із непідробною напругою, це глибоко особистий виклад насильства, який запам’ятають як остаточний роман про війну в Україні», — йдеться в анотації до книжки.

Раніше «Інтернат» переклали білоруською, польською, данською, німецькою та італійською мовами.

Німецький переклад роману переміг у категорії «Найкращий переклад» на Лейпцизькому книжковому ярмарку.

Збірка вибраних віршів Сергія Жадана «Новий правопис» (A new orthography) увійшла до списку фіналістів премії 2021 PEN America Literary Awards у номінації «Перекладна поезія».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.