На Львівщині стартує проєкт «ВелоБескиди»

вело7

Туристичні об’єкти у межах проєкту «ВелоБескиди» охоплюють три громади – Трускавецьку, Бориславську й Східницьку.

Проєкт передбачає облаштування новаторських 4 велосипедних та 5 пішохідно-трекінгових маршрутів, двох спортивних велотрас, а також оглядової вежі, висотою 15,6 м на горі Цюхів Верх.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Велотраси й пішохідні шляхи облаштують на наявних стежках і шляхах в улоговинах і горами, аби звести до мінімуму втручання у рельєф території.

«Що дасть цей проєкт на практиці? Тепер до Трускавця можна буде приїжджати не тільки у санаторій на оздоровлення, по цілющу воду, до «Буковиці» – не лише на лижі, але й для того, щоб поїздити на велосипеді, пройтися за цікавим теренкур-маршрутом, а по дорозі ще й зайнятися різноманітними фізичними вправами на спеціально обладнаних майданчиках. А ще – з вершини Цюхів Верх (931 м) помилуватися краєвидами: там передбачене будівництво металевої оглядової вежі, - зазначив Максим Козицький, голова Львівської обласної держадміністрації. - Завдяки спеціальним рамкам на старті й фініші маршруту можна буде за бажанням фіксувати свій час та позмагатися у тому, за скільки пробіжиш чи проїдеш всю дистанцію. Одним словом - цікаво провести час з родиною і хорошою компанією. Для дітей тут також передбачена цікава програма – гойдалка-тарзанка, смуга перешкод, перехід-«драбинка».

Проєкт «ВелоБескиди» переміг у конкурсі на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Він передбачає реалізацію до грудня 2021 року.

Загальна вартість проєкту – 11,8 млн грн. З цієї суми 9,44 млн грн передбачає фінансування з державного бюджету, а 2,36 млн – співфінансування з місцевих бюджетів громад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: