дивись.info

Львівські лікарі врятували 17-річного хлопця, якому цвяхом пробило легеню

Львівські лікарі врятували 17-річного хлопця, якому цвяхом пробило легеню

У Охматдиті врятували пацієнта, який випадково поранив себе пневматичним пістолетом. Цвяхозабивний пневматичний пістолет вистрелив цвяхом в груди 17-річному хлопцю.

Про це повідомляють на сторінці у соцмережі Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит.

«Швидка допомога привезла хлопця з Львівщини з проникаючим пораненням грудної клітки з ураженням лівої легені. У суботу 17-річний майстрував. Роботу закінчив, зібрав інструменти і йшов до хати, перечепився за сходи і впав. Пневматичний пістолет, який «стріляє» цвяхами, випадково вистрелив цвяхом у грудну клітку хлопцеві».

Під час огляду черговий лікар зрозумів, що легеня пробита цвяхом.

«Ситуація була дуже небезпечна – до аорти бракувало всього кілька міліметрів. Якби цвях пробив аорту, ми б його уже не встигли врятувати, зважаючи, що доїхати з району до Львова так швидко неможливо. Але цьому хлопцю буквально пощастило – цвях пробив легеню. Ми мали ще час на порятунок», – розповів дитячий хірург «Охматдиту» Микола Микита.

«Ми застосували найновішу сучасну методику лікування – торакоскопію. Тобто та видалення цвяха з грудної клітини. Дістали цвях без жодних розрізів, локалізація цвяха це дозволяла», – розповів дитячий торакальний хірург «Охматдиту» Олег Ленів.

Пацієнт одужує, йому вже краще.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.