15-річна плавчиня стала найкращою спортсменкою Львівщини

_1617870208_599x314_3_0_nw

У березні нинішнього року визначили найкращого спортсмена у Львівській області. Пальму першості здобула 15-річна плавчиня Марія Городня, яка напереодні виборола три золота на чемпіонаті Україні серед дорослих, що проходив у Харкові.

Такими були підсумки щомісячного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА і членів виконкому відділення НОК України у області.

«Минулого місяця спортсменка виборола три золота чемпіонату України з плавання серед дорослих. Спочатку Марія виборювала перше місце на дистанціях 400 та 1500 метрів вільним стилем, а згодом стала також чемпіонкою на дистанції 800 метрів вільним стилем», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за підсумками лютого найкращим спортсменом Львівщини визнали санкаря Антона Дукача. 25-річний львів‘янин здобув срібну медаль у загальному підсумковому заліку Кубка націй сезону 2020/2021 років.

У січні найкращою спортсменкою стала Юлія Ткач — вона стала бронзовою призеркою 47-го Гран Прі Франції з вільної боротьби.