Актуальні теми:

Підтримати

В Україні збільшилась кількість «червоних» областей

В Україні збільшилась кількість «червоних» областей
Фото з архів редакції, ілюстративне

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. До «червоної» зони потрапило ще дві області.

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті відомства, 9 квітня.

Міністерство офіційно посилило карантин до червоного рівня у Запорізькій та Хмельницькій областях. Також суворі обмеження продовжують діти ще в 11 регіонах - це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

У областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення. Максимальні показники у Хмельницькій області: якщо два дні тому рівень госпіталізацій був 129,0, то сьогодні – 133,9.

Також високі показники в «червоних» Житомирській – 111,3; Миколаївській області – 112,0; Чернігівській – 106,2, а також в Києві – 107,0.

«Помаранчева» зона зменшилася до 11 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська і Черкаська області.

«Жовта» лише Херсонська область. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій – 52,6, а завантаженість ліжок з киснем становить 25,3%. “Зелених” регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину.

Зелених регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: