дивись.info

У Львові за ніч патрульні зупинили 11 нетверезих водіїв

У Львові за ніч патрульні зупинили 11 нетверезих водіїв
Фото: патрульна поліція

За ніч львівські патрульні зупинили 11 нетверезих водіїв, а за перші три місяці у понад 70 разів більше.

І штрафи зросли, і відповідальність посили, а громадянам й надалі шкода грошей на таксі чи на послугу “тверезий водій”, повідомляють у патрульній поліції.

Цієї ночі патрульні склали 11 протоколів за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП. А за перші три місяці 2021 року — 798 протоколів.

Нагадуємо про відповідальність:

за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП — 17 000 гривень з позбавленням права керування на 1 рік;

за ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року вчинення порушення передбаченого частиною першою цієї статті) КУпАП — 34 000 гривень з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;

за ч. 3 ст. 130 (Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП — 51 000 гривень з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.

За ті ж три місяці на території Львівської області зареєстровали 137 ДТП саме через перебування водія у нетверезому стані, з яких 15 ДТП з травмованими в яких травмувалось 23 особи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.