дивись.info

Депутати приєднали лікарню «Заклад» до обласної психлікарні

Депутати приєднали лікарню «Заклад» до обласної психлікарні

Депутати Львівської обласної ради погодили припинення діяльності  комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад».

Лікарня, що розташована в селі Заклад Миколаївського району буде приєднана до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

У облраді запевняють, що реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення  оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні».

«Питання доцільності реорганізації медичного закладу тривалий час обговорюється в обласній раді, державній адміністрації та в медичному середовищі. З огляду на умови, в яких перебувають пацієнти, структуру лікарні необхідно переформатувати. Я не беруся коментувати професійність того, що там відбувається, нехай це зроблять фахівці. Але я вважаю, що люди літні і хворі люди мають  знаходитися в належних умовах і отримувати якісне лікування, – пояснила рішення сесії голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.