дивись.info

Будівництво сільських амбулаторій на Львівщині перевірить спеціальна комісія

Будівництво сільських амбулаторій на Львівщині перевірить спеціальна комісія

Депутати Львівської обласної ради створили тимчасову контрольну комісію для перевірки стану будівництва та оснащення сільських амбулаторій, які зводяться на Львівщині в межах державної програми «Доступна медицина».

Державна програма «Доступна медицина» стартувала в Україні у 2018 році. У Львівській області до 2021 року планували ввести в експлуатацію 43 амбулаторії сімейної медицини, збудованих за уніфікованими проєктами. Мережа медичних закладів мала б охопити всю територію Львівщини та зробити доступними якісні медичні послуги для мешканців.

За даними Львівської обласної державної адміністрації, станом на початок 2021 року із передбачених програмою 43 амбулаторій здані в експлуатацію лише 18.

Тимчасова контрольна комісія обласної ради проаналізує якість виконання будівельних робіт, а також рівень оснащення кожної амбулаторії.

До складу тимчасової комісії увійшли представники різних фракцій обласної ради. Головою комісії обрано першого заступника голови ЛОР Євгена Гірника. Члени комісії: Анна Ярмола, Роман Дмитришин, Тарас Чолій, Юрій Доскіч, Володимир Кирилич, Ярослав Пелиховський, Роман Филипів, Леся Кобецька, Галина Чорна.

За результатами перевірки члени контрольної комісії підготують та нададуть на розгляд Львівської обласної ради звіт про терміни спорудження кожного медичного закладу, доцільність використання коштів, а також перспективи цільового використання споруд в кожній з громад.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.