дивись.info

Створення військового ліцею у Червонораді затримується

Створення військового ліцею у Червонораді затримується
Фото з архіву.

Депутати Львівської обласної ради занепокоєні затримкою зі створенням ліцею у місті Червоноград, який мав пзапрацювати ще у 2019 році.

Відтак, обласні обранці звернулися до Головнокомандувача Збройних Сил України, міністра оборони України, командувача Сухопутних військ ЗСУ, директора департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, Начальника Генштабу ЗСУ щодо створення військового ліцею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Червонограді.

На думку депутатів, дії влади щодо ситуації, яка склалась довкола створення військового ліцею є неприпустимими.

«Приміщення колишньої школи-інтернату площею 9 тис. кв. метрів було передано на баланс Міністерства оборони України у 2018 році. Ремонту потребували тільки спальні корпуси, навчальні були в задовільному стані. У березні 2019 року набір студентів та готовність закладу до відкриття обговорили перший заступник міністра оборони України Іван Руснак та начальник Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. Уже 1 вересня до навчання мали приступити перші 200 ліцеїстів. Необхідні ремонтні роботи були розпочаті у 2018 році, велись понад два роки, проте вже рік, як усе припинено у зв’язку з відсутністю фінансування. Тобто понад три роки триває створення ліцею, замість запланованого одного», – йдеться у зверненні депутатів.

Депутати закликають керівництво держави, Мінобороони та ЗСУ негайно втрутитися в ситуацію, що склалася, посприяти завершенню ремонтних робіт та введенню в експлуатацію військового ліцею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в Червонограді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.