Для львівських лікарень планують закупити обладнання на 90 мільйонів гривень

122678-1_large
Фото з відкритих джерел.

Депутати міськради планують закупити у лізинг обладнання для трьох медичних закладів Львова вартістю понад 90 мільйонів гривень.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Депутати на засіданні комісії фінансів та планування бюджету міськради погодили проект ухвали, який планують винести на найближчу сесію, яким пропонується придбати нове медичне обладнання для трьох львівських лікарень на умовах фінансового лізингу.

Йдеться про Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги Львова, 8-у міську клінічну лікарню та дитячу лікарню на вул. Орлика.

Зокрема, лікарня швидкої медичної допомоги отримає 35 млн грн на 11 апаратів штучної вентиляції легень та 2 кисневі станції, 8-а лікарня Львова – 23 млн грн для закупівлі 2 кисневих станцій, дитяча лікарня на вул. Орлика – 30,2 млн на реанімаційне, нейрохірургічне обладнання та обладнання для кохлеарної імплантації.

Як зазначила голова комісії Наталія Шелестак, закуповувати кисневі станції  економічно вигідно, а також це - автономність від заводу, який постачає кисень.

«Ми мусимо йти на цей крок в умовах, що склались, і взяти це обладнання в лізинг. А на зекономлені кошти докупити необхідне медичне обладнання, яке вже потребують хворі».

Термін поставки обладнання – до 31 грудня 2021 року. Строк лізингу становитиме 36 місяців від дати, визначеної у договорі. Відсоткова ставка за користування лізингом – не більше 10 відсотків річних у гривнях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: