Львівська ОДА виділила 4 мільйони на лікування постраждалих внаслідок ЧАЕС

чорнобильці

У Львівській обласній державній адміністрації кажуть, що забезпечують пільгове медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Одним з таких напрямків є пільгове медичне обслуговування цієї категорії, зокрема безоплатне забезпечення ліками за рецептами лікарів та безоплатне зубопротезування.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Як поінформував, директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктор Степанюк, у цьому році на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн.

Слід звернути увагу, що у 2021 році забезпечення цією соціальною пільгою здійснюватиметься департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з територіальними громадами.

Довідка

Цьогоріч 26 квітня виповнюється 35 років із моменту аварії на Чорнобильській АЕС.

У Львівській області налічується 7648 особи постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, серед яких статус учасників ліквідації мають 3 808 осіб, статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи - 3266 осіб (зокрема і 1266 дітей) та статус дружин/чоловіків, опікунів дитини померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, мають 574 особи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: