дивись.info

На Львівщині збільшили фінансування на оздоровлення військових

На Львівщині збільшили фінансування на оздоровлення військових

У Львівській області діє одразу декілька програм, які дозволяють ветеранам, військовослужбовцям ООС/АТО пройти реабілітацію або ж оздоровлення у санаторно-курортних закладах Львівщини.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

У 2021-му розширився перелік категорій осіб, які можуть скористатися послугами. Це дружини учасників бойових дій (психологічна реабілітація) і члени сімей загиблих (санаторно-курортне лікування або психологічна реабілітація).

Як зауважує Віталій Загайний, заступник голови Львівської облдержадміністрації, порівняно з попереднім роком зросло і фінансування за всіма трьома програмами, найбільше – на 1,25 млн грн – санаторно-курортне лікування.

«Загальна сума, передбачена на санаторно-курортне лікування – 8,8 млн грн, на психологічну реабілітацію – 4,8 млн грн, на сімейний відпочинок – 1,92 млн грн, – зауважує заступник голови Львівської ОДА. – Львівщина має добре розвинену санаторно-курортну мережу. Тут надають якісні послуги завдяки хорошій медичній базі. Важливо, що поруч із фізичним відновленням в околицях кожного з курортів є чимало активностей, тому попри медичну реабілітацію є можливість для цікавого, пізнавального дозвілля. Запрошую проходити відновлення і оздоровлення на Львівщині».

У випадку із сімейним відпочинком передбачено до 1500 грн на особу, у межах 11 000 – 13 000 – на психологічну реабілітацію й 13 000 – 15 000 гривень – на санаторно-курортне лікування.

Обрати санаторій для цієї мети можна протягом року і самостійно, але із врахуванням його спеціалізації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.