дивись.info

Хлопчика, якого новонародженим львівські хірурги оперували десять годин поспіль, нарешті виписали додому

Хлопчика, якого новонародженим львівські хірурги оперували десять годин поспіль, нарешті виписали додому
Фото: Дитяча лікарня на Орлика.

Львів’янин Данилко рік тому народився на 33-му тижні вагітності з численними вродженими вадами. У перший день його життя львівські хірурги провели низку операцій упродовж десяти годин, а вже сьогодні дитину виписали додому.

Про це розповіла завідувачка відділенням хірургії вроджених вад розвитку львівської дитячої лікарні на Орлика Галина Курило.

Данилко, якому одразу після народження заново сформували шлунково-кишковий тракт рік перебув на лікуванні у медзакладі.

«У хлопчика була атрезія шлунку, атрезія стравоходу з трахеостравохідною норицею, атрезія дванадцятипалої кишки, атрезія прямої кишки і товстого кишківника, аноректальна вада. Серед іншого, у Данилка серце знаходиться з правого боку, тобто має дзеркальне розташування органів та специфічну судинну систему», – розповіла Галина Курило.

Фото: Дитяча лікарня на Орлика. Львів

Уже зараз дитині вже повністю завершена корекція внутрішніх органів, йому було успішно проведено 5 реконструктивних операцій і після року лікування Данилко їде здоровий додому.

Торік одноденне немовля лікарі-хірурги Дитячої лікарні на Орлика оперували 10 годин поспіль, заново сформувавши йому шлунково-кишковий тракт. У дитини були настільки делікатні, ніжні тканини, що лікарі використовували нитки з шістьма-сімома нулями, бо товстіші просто прорізали тканини. Це була чітко відпрацьована і до дрібниць синхронна співпраця хірургів та анестезіолога.

Дитяча лікарня на Орлика. Львів

До операційної бригади, окрім Галини Курило, увійшли дитячі хірурги Дмитро Грицак, Анна Салига, анестезіолог Сергій Шиш і операційна медсестра Марія Семочко. Хірурги кажуть, що то була одна з найважчих операцій за весь час їхньої роботи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.