дивись.info

ОККО та «Оселя» зібрали 87 тонн речей для малозабезпечених за три місяці

ОККО та «Оселя» зібрали 87 тонн речей для малозабезпечених за три місяці

За перший квартал 2021 року у Львові зібрано 87 тонн вживаних речей, які відвідувачі АЗК ОККО віддали для потреб малозабезпечених.

Це на 20 тонн більше, ніж вдалося за перший квартал торік. Речі можна залишити у спеціальних контейнерах на АЗК ОККО. Вивезенням, сортуванням і безкоштовним розподілом цих речей займається спільнота взаємодопомоги «Оселя».

Ця громадська організація опікується безпритульними у Львові, утримує центр ресоціалізації, де колишні безпритульні мешкають спільною громадою і ведуть спільне господарство; крамницю й майстерню, де вони працюють; а також осередок допомоги безпритульним, що надає санітарно-гігієнічні послуги, харчування, прання, видачу одягу тощо.

Співпраця мережі ОККО й спільноти «Оселя» розпочалася ще у 2014 році, коли на автозаправних комплексах були встановлені перші контейнери для збору речей. Сьогодні вони уже є на 9 АЗК у різних районах Львова, щоб мешканці могли максимально зручно і швидко залишити речі, які уже їм не потрібні, але ще можуть послужити іншим. Щоб дізнатися адресу найближчої АЗК з контейнером, натисніть тут.

Як розповіла заступник голови ради «Оселі» Наталія Саноцька, завдяки речам, зібраним на ОККО, допомогу отримують приблизно 100 людей щомісяця. При цьому львів’яни щораз активніше беруться допомагати тим, хто цього потребує. За 2020 рік, наприклад, обсяги збору вживаних речей на АЗК ОККО у Львові зросли більш як удвічі: було зібрано 315 тонн проти 143 тонн у 2019-му. Нині кожен із контейнерів наповнюється буквально за 2-3 дні.

«Для нашої компанії дуже важливою є солідарна складова цього проєкту. Завдяки йому кожен наш клієнт і кожен працівник ОККО може стати благодійником, проявити співчуття і надати підтримку людям, яким зараз складно, – каже Ярослава Полякова, керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО. – Ми з радістю спостерігаємо, як з року в рік обсяги зібраних речей у нас зростають, а отже зростає й кількість наших благодійників. Відповідно більше малозабезпечених українців має змогу скористатися нашою спільною допомогою».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.