дивись.info

Мерія виділила землю під будівництво Центру матері і дитини

Мерія виділила землю під будівництво Центру матері і дитини

Депутати Львівської міської ради надали міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. І. Миколайчука, 9.

Йдеться про земельну ділянку, площею 9,2965 га. де поруч з лікарнею швидкої медичної допомоги збудують сучасний Центр матері і дитини. Інвестором є американець, засновник СЕО компанії «Віннер Груп Україна» Іван Гинянський.

«Ця інвестиційна група вислухала всі пропозиції і сказала, що великої довіри нема. Вони готові збудувати і подарувати, а давати гроші – ні. Вони самі запроектують, збудують і урочисто подарують медичний заклад у пам’ять про родину, яка має коріння з Львівщини. Ми маємо можливість цей жест прийняти. Вони інших варіантів не розглядають. Важливо піти на цей крок», – розровів міський голова  Львова Андрій Садовий.

«Ми вивчали це питання щодо відповідності ДБН. Там було передбачено об`єкт неонатального центру в цьому місці та у таких формах. Щодо санітарних розривів, то ми порахували всі обмеження з точки зору сьогоднішнього дня, ДБН. В нас зауважень нема», – розповів головний архітектор міста Львова Антон Коломєйцев.

«Інвестор наполягає на повному дотриманні законодавства України, а також на аналізі всіх документів та усуненні будь-якої корупційної складової. Всі ці документи будуть відкриті та публічні», – додала директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Як розповів керівник лікарні швидкої допомоги Львова Олег Самчук, Центр матері і дитини буде унікальним медичним закладом в Україні, де, зокрема, буде антинатальна хірургія – операції в утробі матері, під час яких можна скоригувати ваду плоду ще до його народження. Досі у Львові таких операцій не проводили. Також тут надаватимуть допомогу передчасно народженим дітям та дітям із вродженими вадами розвитку.

«Інвестор має мірю – збудувати найсучасніший неонатологічний центр нового зразка. Тут будуть ті послуги, яких раніше не було і немає в наших дитячих лікарнях. Це буде зовсім інша діагностика і зовсім інше лікування діток і матерів. Це і дитяча кардіохірургія, і неонатологія, і дитяча реанімація, і антинатальна, тобто внутрішньоутробна хірургія, і сучасне пологове відділення, і дитячий стаціонар. Тобто і народження, і виходжування дітей, і різні хірургічні втручання – все буде в одній будівлі. Це надзвичайно важливо», – зазначив у коментарі Олег Самчук, керівник лікарні швидкої допомоги.

Планується, що загальна площа майбутнього центру становитиме близько 5 тис кв.м. Він матиме 130 стаціонарних ліжок. Лікувальний заклад збудують за два роки. Він буде у комунальній власності міста.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.