дивись.info

У Львові продовжили програму стоматологічної допомоги

У Львові продовжили програму стоматологічної допомоги

Депутати Львівської міської ради продовжили продовжили до кінця 2021 року дію міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Львова.

Програма передбачає відшкодування з бюджету міста стоматологічної допомоги дітям та пільговим категоріям населення.

Пільговим категоріям стоматологічна допомога надається безкоштовно, і це забезпечує міський бюджет. Натомість держава забезпечує лише надання стоматологічної допомоги у так званих «гострих» станах.

За період виконання цієї програми – з липня 2017 року, безоплатної стоматологічної допомоги надано 115 334 пацієнтам пільгових категорій на загальну суму 90,2 млн. грн. Виконавцями програми є три стоматологічні установи: комунальні  некомерційні підприємства «Стоматологічна поліклініка № 1» і «Стоматологічна поліклініка № 4», та госпрозрахункова стоматологічна поліклініка м. Львова.

Нагадаємо, до видів стоматологічної допомоги, яка підлягає відшкодуванню з бюджету (тобто надається безкоштовно), належить: невідкладна допомога до виведення з гострого стану усім громадянам; стоматологічна допомога дітям від 0 до 17 років (але якщо батьки хочуть цю допомогу з використанням найсучасніших витратних матеріалів, то повинні доплатити різницю), а також профілактичний огляд, терапевтична та хірургічна стоматологічна допомога для: ветерани війни, у тому числі учасники бойових дій, інваліди війни, особи з інвалідністю 1 і 2 групи, вагітні жінки, Почесні донори України, жінки, які мають статус Мати-героїня, члени сімей загиблих учасників АТО, пенсіонери.  Тобто при їх зверненні в стоматполіклініку бюджет відшкодовує надану допомогу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.