дивись.info

Львівська облрада просить забрати у Киви науковий ступінь

Львівська облрада просить забрати у Киви науковий ступінь

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо присудження наукового ступеня нардепу від ОПЗЖ Іллі Киві.

У зверненні йдеться, що обласні обранці обурені повідомленням про рішення спеціалізованої вченої ради присудити науковий ступінь кандидата наук з державного управління  народному депутатові України від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киві. 

«Члени спеціалізованої вченої ради, які були присутніми на захисті дисертації, а також усі інші, хто брав участь у реалізації цієї афери, вкотре довели нікчемність сучасної системи освіти та необхідність її повного перезавантаження, – йдеться у зверненні. – Гнила бюрократична система, через яку необхідно пройти молодим науковцям, лише створює для них перешкоди у здобутті наукових ступенів та розвитку української науки, проте допомагає особам, які здобувають наукові ступені в особистих інтересах і жодним чином не пов’язані з наукою» – йдеться у зверненні .

Відтак, депутати просять Міністерство освіти України вжити відповідних заходів та скасувати  це рішення.

«Таким чином буде зупинено знущання над українською освітою!» – заявляють депутати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.