дивись.info

Реорганізацію «Галсільлісу» вивчатиме спеціальна комісія

Реорганізацію «Галсільлісу» вивчатиме спеціальна комісія

Депутати Львівської обласної ради створили тимчасову контрольну комісію з вивчення питання реорганізації окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс».

На думку депутатів, робота контрольної комісії повинна забезпечити прозорість і публічність усіх рішень з реорганізації «Галсільлісу».

Причину реорганізації пояснив керівник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергій Івах.

«Ми діяли на основі виданого Держаудитслужбою звіту. В звіті вони чітко вказали, що в такому стані, в якому сьогодні перебуває ця галузь, вона є неприпустима, вона є збиткова. Якщо подивитися по всій структурі «Галсільлісу», то ще два тижні тому загальна кредиторська заборгованість була близько 38 млн гривень. Станом на сьогодні ця заборгованість вже зменшилась на 5-6 млн грн», – пояснив Сергій Івах.

Як заявила голова обласної ради Ірина Гримак, реорганізація «Галсільлісу» є неминучою. При цьому вона пообіцяла, що обласна влада буде на стороні людей.

«До моменту завершення роботи комісії призупинені будь-які дії з реорганізації підприємства, також призупинена й робота Наглядової ради Галсільлісу»,- запевнила вона.

До складу тимчасової комісії увійшли представники усіх фракцій обласної ради та профільної комісії. Голова комісії Юрій Холод, члени комісії  – Віталій Свіщов, Звенислава Мамчур, Захар Миляник, Інна Свистун, Юрій Раделицький, Анатолій Дейнека, Ірина Сех, Тарас Чолій, Леонід Цибуля, Богдан Гагалюк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.