• USD: 36.60
  • EUR: 38.90

Туристів запрошують працювати з готелів у Львові

Туристів запрошують працювати з готелів у Львові

Львівський туристичний офіс спільно з готелями міста напрацювали новий туристичний продукт – Workation. Туристів запрошують перенести віддалену роботу в один з готелів у Львові.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Workation – це тимчасова подорож, що поєднує роботу і відпочинок. Термін походить від поєднання англійських слів «work» та «vacation». Далеко не новий тренд серед фрілансерів, але він стрімко набуває популярності.

Готелі Львова сформували нову пропозицію для праці та відпочинку. Номери облаштовані спеціально для робочих потреб: зручне робоче місце, додаткове освітлення, швидкісний Wі-Fi, канцелярське приладдя.

«Разом з туристичним бізнесом Львова ми напрацювали проект Workation. Зараз дуже багато людей перейшли на віддалену роботу і, фактично, можуть працювати з будь-якої точки світу. Проте через закриті кордони вони обмежені в географії подорожей. Наші готелі створили найкомфортніші умови для роботи прямо з номера. Це безпечно, оскільки готелі дотримуються всіх вимог, а в номері ви можете ізольовано працювати. Водночас, є можливість після роботи прогулятись вулицями Львова, випити кави на терасі і надихнутись на новий продуктивний робочий день. Зі сторони міста ми охоче підтримали таку ініціативу. Туристична галузь, в тому числі готелі, чи не найбільше постраждали від пандемії. Для них це можливість знайти нових клієнтів, для яких така зміна атмосфери допоможе залишатись в гарному гуморі і при доброму здоров’ї», – коментує Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

До акції долучилось 8 готелів Львова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: