дивись.info

Мерія затвердила ескіз реконструкції вулиці Вітовського

Мерія затвердила ескіз реконструкції вулиці Вітовського

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив опис концепції та ескізу реконструкції вул. Д. Вітовського.

Реконструкція також передбачатиме облаштування одного з найскладніших у місті перехресть  – Вітовського – Героїв Майдану- Сахарова – Коперника – Нечуя-Левицького.

Як пояснив директор департаменту ЖКГ міської ради Андрій Білий, що ширина вулиці не змінюватиметься.  Згідно з проєктом, вулиця проходитиме ближче до гори, на якій є Цитадель, а до парку приєднають додаткову територію. Там, де нині є фонтан, планують відновити Пелчинський став.

«Внаслідок реконструкції є можливість облаштувати площу перед парком. Також плануємо реконструкцію одне з найскладніших перехресть у місті. У межах реконструкції закладемо додатковий поворот ліворуч з вулиці Сахарова на вул. Нечуя Левицького, щоби можна було зробити ще один трамвайний маршрут», – пояснив Андрій Білий.

Під час реконструкції вулиці Вітовського, на ділянці від пл. І. Франка до вул. Болгарської, облаштують три смуги руху, одна із них – відокремлена смуга для руху трамваїв у напрямку вул. І. Франка.

Натомість на ділянці від зупинки «Парк культури» до вул. Д. Лукіяновича буде дві смуги руху, одна із них – для автобусів та трамваїв у напрямку вул. Сахарова.

Крім цього, тут передбачено збудувати новий колектор, облаштувати тротуари з шириною пішохідної зони не менше 2,25 метрів та встановити обмежувальні стовпці, велодоріжки з обох боків вулиці: на вул. Д. Вітовського від вул. М. Коперника до вул. Болгарської – двостороння велодоріжка з непарного боку вулиці; на вул. Д. Вітовського від вул. Болгарської до пл. І. Франка – покриття проїзної частини.

На вул. Героїв Майдану влаштують підпірну стінку вздовж будівлі
на вул. Д. Вітовського, 57 для захисту будівлі від руйнування.

На зупинках громадського транспорту встановлять освітлення та
електроне двосторонє табло для інформування про прогнозований час
прибуття транспорту. На перехресті вулиць Сахарова – Коперника – Героїв Майдану встановлять світлофор.

Також у просторі між деревами, згідно із документу, планують облаштувати місця для паркування авто.

Дорогу від вул. Болгарської до вул. І. Франка покриють асфальтом, відокремлені смуги для руху трамваїв від вул. Болгарської до вул. І. Франка – бруківкою, а решту ділянок – бруківкою або мозаїкою. Місця для паркування на вул. Вітовського також викладуть бруківкою.

Пішохідні переходи облаштують через вул. Д. Вітовського на перехрестях з вулицями М. Коцюбинського, А. Волощака, Турецькою, Грецькою, поблизу будинків № 18, 38 на вул. Д. Вітовського, через вул. Героїв Майдану поблизу будинку на вул. Героїв Майдану, 2, на перехресті з вул. Братів Тимошенків та з обох сторін платформ зупинок громадського транспорту.

Виконком доручив ЛКП «Львівавтодор» забезпечити виготовлення проектної документації щодо реконструкції вулиці та перехрестя.

Водночас, про безпосередні роботи з реконструкції наразі не йдеться. Як зауважив міський голова Львова Андрій Садовий, не варто починати реконструкцію, не вирішивши питання фінансування.

«Світовий банк сьогодні готовий давати кошти менш ніж 1 % річних. Ми із цим проєктом можемо подаватися на фінансування Світового банку, потрібно підготувати відповідні документи», – заявив Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.