дивись.info

У Львові помер експрокурор-криміналіст

У Львові помер експрокурор-криміналіст

29 квітня передчасно пішов з життя 57-літній колишній прокурор-криміналіст військової прокуратури Західного регіону України підполковник юстиції у запасі Фітас Віктор Степанович.

Про це повідомили в пресслужбі відомства у Facebook.

«Колектив Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону висловлює глибокі співчуття рідним та близьким. У цей скорботний час поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас. Фітас Віктор Степанович своїми діями, вчинками, любов’ю та турботою був опорою для сім’ї та своїм професіоналізмом виховав не одне покоління майбутніх прокурорів. У наших серцях він назавжди залишиться відкритою та добросердечною людиною із стійким духом та відданістю справі служіння нашій державі, який умів орієнтуватись у складних ситуаціях і приймати правильне рішення. Брав активну участь у діяльності ветеранської організації», – ідеться в повідомленні.

Додамо, Фітас Віктор Степанович народився 24 травня 1963 року у Воловці на Закарпатті.

1992 року закінчив юридичний факультет Рязанської вищої школи МВС.
З 5 травня по 5 квітня 1990 року брав участь у бойових діях в Нагірно-Карабаському АО Азербайджанська РСР.

Військову службу в органах військової прокуратури проходив з серпня 1994 року по вересень 2009 року на посадах: старшого слідчого, прокурора-криміналіста військової прокуратури Мукачівського гарнізону, старшого слідчого слідчого відділу, слідчого в особливо важливих справах та прокурора-криміналіста військової прокуратури Західного регіону України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.