дивись.info

Які свята відзначають 30 квітня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 30 квітня (іменини, народні прикмети)

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 30 квітня в Україні і світі.

Свята та події 30 квітня

Професійне свято День прикордонника України відзначається наприкінці квітня. Нова дата встановлена у 2018 році. Святкові заходи включають вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України, вітання прикордонникам. В

Україні День прикордонника закріплений Указом Президента нашої незалежної України № 308, датованим 25-м травня 1992-го року, а пізніше Указом Президента України № 431/2003 від 21-го травня 2003 го року. З 2018 року, згідно з Указом Преидента України №111/2018 від 27 квітня 2018 року «Про День прикордонника України», з метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України, враховуючи внесок прикордонників у боротьбу за незалежність України, професійне свято – День прикордонника України тепер відзначають щороку 30 квітня.

Міжнародний день джазу — щорічна подія, організована ЮНЕСКО, щоб відзначити «підвищення ступеня інформованості міжнародної громадськості про джаз як про силу, що сприяє миру, єдності, діалогу і розширенню контактів між людьми». Святкування проводиться 30 квітня, починаючи з 2012 року. День був проголошений на Генеральній конференції ЮНЕСКО в листопаді 2011 року.

Перший щорічний Міжнародний день джазу у Парижі відкрили Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова і посол доброї волі ЮНЕСКО Хербі Хенкок.

Іменини 30 квітня

Цього дня іменини святкують: Катерина та Олег.

Народні прикмети 30 квітня

  • Багато хмар – до рясного дощу.
  • Якщо на річках ще залишився лід, то чекайте холодного літа.
  • Багато сережок на вільсі – буде щедрий врожай вівса.
  • Якщо за зиму вимерло мало бджіл, то чекайте багатого врожаю гречки.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.