• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Львівщина — у п'ятірці регіонів з найвищою середньою зарплатнею в Україні

Львівщина — у п'ятірці регіонів з найвищою середньою зарплатнею в Україні
Фото ілюстративне. З відкритих джерел.

Найбільше можливостей знайти роботу є у столиці України, Києві, проте рівнем заробітньої плати нічим не відрізняється і місто Львів.

Про це свідчать дані дослідження середнх заробітніх плат у п'яти найбільших українських містах, проведеного аналітиками кадрового порталу grc.ua.

У Києві найбільше можливостей знайти собі роботу. 25% усіх актуальних вакансій на кадровому порталі пропонують роботу саме у столиці та найближчих містах-супутниках.

Читайте також: Українки почали заробляти більше

Водночас, у столиці найбільша конкуренція серед пошукачів роботи (26% усіх актуальних резюме). Середня заробітна плата, яка пропонують роботодавці в регіоні – 30 831 грн.

Друге за кількістю вакансій (4.6%) та резюме (3.4%) українське місто – Харків. Середня заробітна платня харків’ян – 25 362 грн.

У Дніпрі 4.2% вакансій та 2.3% резюме від усіх актуальних на кадровому порталі. Середня заробітна плата у місті – 19 393 грн.

Середня заробітна плата в Одесі – 22 159 грн. Загальна кількість одеських вакансій – 2.3% від усіх на сайті grc.ua, резюме – 2,3%.

А ось містом-переможцем із найбільшою середньою заробітною платнею виявився Львів (середня компенсація складає 31655 грн, що на 824 грн більше ніж у Києві). 31% роботодавців готові платити навіть більше – від 43 500 грн.

Нагадаємо, у березні нинішнього року розмір середньої заробітньої плати штатного працівника в Україні становив 13 тисяч 612 гривень. Для порівняння, це на 1 063 грн більше, ніж у лютому 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: