• USD: 41.60
  • EUR: 40.80

Актуальні теми:

Підтримати

На Львівщині відбудеться молодіжний патріотичний фестиваль

На Львівщині відбудеться молодіжний патріотичний фестиваль

Львівська ОДА готується до відзначення 130-річчя від дня народження полковника Армії УНР, голови проводу українських націоналістів Євгена Коновальця. Серед запланованих заходів – традиційний щорічний патріотичний фестиваль «Зашків».

пишутть у пресслужбі Львівської ОДА.

Усі заходи, що проводяться у рамках фестивалю, поєднані між собою патріотично-історичною, фольклорною та оздоровчою тематикою. Цьогоріч фестиваль запланований на 18-20 червня. Загалом «Зашків» відбудеться вже вп’ятнадцяте.

«Основна ціль проведення заходу — вшанування імені Євгена Коновальця як символу незламності духу і чину української ідеї, формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності. Фестиваль – найкраща форма для того, аби це було справді цікаво та пізнавально для молоді», – розповів сьогодні під час оргкомітету заступник начальника управління молоді та спорту Андрій Тур.

На фестивалі на учасників чекають квести, спортивні змагання та інтелектуальні ігри. В першу чергу фестиваль орієнтований на українську молодь, однак тут знайде чим себе розважити кожен незалежно від віку.

На гостей очікують мистецькі локації, зустрічі з відомими людьми Львівщини та є музична програма.

Вхід на фестиваль — вільний. На його території діє заборона на продаж і вживання алкогольних напоїв, бо фестиваль пропагує здоровий спосіб життя.

За підсумками оргкомітету управління молоді та спорту повідомить про зустріч із представниками молодіжного середовища та громадськими організаціями Львівщини, установами, молодіжними центрами та ініціативними групами, які візьмуть участь в співорганізації цьогорічного ювілейного фестивалю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: