дивись.info

У Львові відкриють нові Центри дозвілля для людей поважного віку

У Львові відкриють нові Центри дозвілля для людей поважного віку

Чоловіки і жінки поважного віку, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, мають змогу активно та цікаво проводити час.

Різноманітні заходи для них проводять Центри денного дозвілля, що функціонують в кожному районі міста. Таких Центрів є 10, та місто планує створити ще, – про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Літні люди після виходу на пенсію потребують уваги, зайнятості, спілкування. Тому роботу міста в цьому напрямку вибудовуємо так, що, окрім матеріальної допомоги і підтримки, організовуємо для львів’ян заходи із соціальної адаптації, проведення цікавого дозвілля. Намагаємось врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції наших підопічних, а тому формуємо групи за інтересами: адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля – екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок – активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи», – розповів Ігор Кобрин, керівник управління соціального захисту ЛМР.

Тож у планах міста упродовж 2021 року – створити ще три такі центри: на вул. Коперника, 16, у м. Винники та в смт. Брюховичі. Загалом, до 2024 року, таких центрів денного дозвілля у Львові буде 20. Станом на зараз їх є 10, з яких 6 – при храмах міста. Зокрема: при храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319а); при храмі св. Климента Папи (вул. Чупринки, 70); при храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. Петлюри, 32); при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70); при храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175); при храмі Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34). А також – при відділенні соціальної адаптації (вул. Кирилівська, 3а); при дитячій бібліотеці №13 (вул. Князя Романа, 32); при Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Окуневського, 3). Також центр дозвілля діє в смт. Рудно.

Окрім того, при міському територіальному центрі на вул. С. Петлюри, 29 з 2017 року діє комп’ютерний клас для літніх львів’ян. Тут навчають старших людей користуватися комп’ютером і сервісами, які можуть полегшити їм життя.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.