МОЗ погодило закупівлю ліків на 4,7 млрд грн

ліки5
Фото ілюстративне

Міністерство охорони здоров’я України прискорило темпи роботи в сфері держзакупівель і погодило документи на проведення закупівлі ліків і лікарських засобів на суму 4,7 млрд гривень.

Про це повідомляють у пресслужбі відомства.

«У 2021 році в державному бюджеті України на виконання бюджетної програми Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру передбачено бюджетних асигнувань в сумі 10,3 млрд гривень», — повідомила заступнця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова.

Вона додала, що державному підприємству Медичні закупівлі доручено придбати лікарські засоби і медичні вироби на 6,3 млрд гривень за 530 номенклатурними позиціями.

Також відомство узгодило документи для старту закупівельних процедур в цілому на суму 4,7 млрд гривень — це 323 номенклатурні позиції.

«22 квітня передано для закупівель вісім напрямків, 23 квітня — ще три, в тому числі це і доросла онкологія. 27 квітня узгоджений дуже великий блок медичних виробів за направленням серцево-судинні захворювання. 30 квітня — дитяча гемофілія і легенева гіпертензія», — розповіла Шаталова.

За інформацією із системи Prozorro, станом на 30 квітня ДП Медзакупівлі оголосило торги щодо 109 позицій на суму 2,3 млрд грн. Це з майже 5 млрд, які Міністерство вже погодило для придбання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: