дивись.info

На Львівщині є 9 аварійних мостів

На Львівщині є 9 аварійних мостів
Фото: ДСНС

На Львівщині планують реконструкцію 9-и аварійних мостів.

Про це під час брифінгу розповів керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

За його словами, найбільше проблемних об’єктів у Карпатах.

«Лише на дорозі М-12 Стрий Знам’янка, які плануємо  цьогоріч відремонтувати є 12 мостів. А в межах проєкту «Мале карпатське коло» їх понад 50. В межах цього проєкту будуть зокрема реконструйовані мости в Тухлі і Гребенові. Загалом на балансі Служби перебуває близько 470 об’єктів, а їх середній вік понад 50 років. Деяким вже і понад 100 років. Серед аварійних будуть реконструйовані мости в Карпатах. Зараз розробляємо документацію на реконструкцію двох мостів через річку Рата. Загалом аварійні мости є в різному стані. На виконання рішення комісії з ТЕБ і НС ці мости будуть додатково досліджені і якщо буде необхідність, там буде обмежено рух», – розповів Олег Береза.

Однією з найскладніших ділянок є західний об’їзд Львова.

«Складна ділянка, яку будемо розширювати, це західний об’їзд Львова, де є ТЦ «Епіцентр», «Три слони». Міст, який там є аварійний але проїзний. Там планується трирівнева сучасна розв’язка. На реконструкцію моста ми вже оголосили тендер  і маю надію, що на середину літа проведемо закупівлю. Там ми будемо будувати альтернативний міст, а після того, як збудуємо повноцінний альтернативний міст, перейдемо до реконструкції діючого моста», – розповів Олег Береза.

За його словами, деякі з цих мостів мають статус «непроїзний». Аварійні об’єкти  обіцяють реконструювати вже цього року.

Загалом на реконструкцію мостів піде близько півмільярда грн. Так, реконструкція лише одного мосту, поблизу села Гайок, який днями обвалився коштуватиме щонайменше 74 млн.грн.

«Цей міст був збудований в 60- роках минулого століття. Цього року проведемо його повну реконструкцію. Зазвичай такі роботи тривають два будівельні сезони, але думаю, що завершимо до кінця року», – розповів Олег Береза.

Загалом цьогоріч на Львівщині планують відремонтувати близько 50 мостів та шляхопроводів.

Нагадаємо, 3 травня обвалився аварійний міст на трасі Львів-Луцьк. 5 травня обласна комісія з ТЕБ і НС доручила департаменту дорожнього господарства та Службі автомобільних доріг у Львівській області у тримісячний термін провести додаткове обстеження усіх аварійних мостів на Львівщині.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.