У Львові виділили 11 мільйонів на придбання житла мешканцям аварійного будинку на Хімічній, 2

Людям, які мешкали у аварійному дев'ятиквартирному будинку, що на вулиці Хімічній, 2 у Львові, придбають нове житло у місті.
Як повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, у бюджеті розвитку МТГ на це передбачили 11 мільйонів гривень.
Окрім цього, у бюджеті виділили кошти на ремонтні роботи у житлових будинках по місту. Ідеться зокрема про ремонт перехідних об'єктів, придбання житла для дітей-сиріт, фінансування програм для ОСББ та ЖБК.
Вона зазначила, що департамент є розпорядником 180 мільйонів 835 тисяч гривень.
Ще 900 тисяч гривень виділили на придбання помешкань для жителів аварійного будинку на вулиці Колодійській, 16.
Зі слів Ірини Маруняк, фінансування виділили й на закінчення капітального ремонту аварійних будинків на вул. Фурманська, 8, вул. Личаківська, 60, а також на переобладнання нежитлових приміщень під житло у будинку на вул. Під Голоском, 22 для учасників АТО.
За кошти бюджету розвитку продовжаться роботи з реставрації будинку на вул. Сніжна, 2, та ще кількох перехідних з минулого року об’єктів.
І цього року буде завершено роботи по каналізуванню будинку на вул. Нечуя-Левицького, 15.
За її словами, у бюджеті розвитку Львівської МТГ передбачено 3 млн грн на придбання житла для дітей-сиріт. За ці кошти можна буде придбати орієнтовно 6 квартир.
А також передбачені кошти на капітальний ремонт житлового фонду ОСББ і ЖБК.