дивись.info

До Дня матері львівські мами отримають від міста матеріальну допомогу

До Дня матері львівські мами отримають від міста матеріальну допомогу
Фото з відкритих джерел.

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. З цієї нагоди управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить матерям одноразову матеріальну допомогу.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Зокрема, 2021 року грошову виплату нададуть матерям дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; неповнолітнім матерям; матері учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан – мешканкам, які зареєстровані у Львівській МТГ. Загальна сума виплат – 82 000 грн.

Так, кошти отримають:

– матері дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітні матері: 77 осіб по 1000 грн;

– мама учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан: 5 000 грн.

Матеріальну допомогу цим матерям виплатять у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.

Окрім того, запланована матеріальна допомога з нагоди Дня матері та Дня батька матерям і батькам воїнів АТО/ООС, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні – мешканцям Львівської МТГ. Передбачається, що батьки Героїв – а це 146 матерів та батьків, отримають по 10 000 грн

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.