дивись.info

У Жовкві обрали нового директора лікарні

У Жовкві обрали нового директора лікарні

Директора КНП «Жовківська лікарня» став Орест Бакум, який раніше обіймав посаду завідувача поліклінічного відділення лікарні.

Учора, 6 травня, відбувся конкурс на заміщення посади директора КНП «Жовківська лікарня», участь у якому брали п’ятеро кандидатів: Орест Бакум, Максим Крачковський, Теятна Кудик, Володимир Цимбала та Ігор Шульган.

Переможцем став Орест Бакум. Згідно з його декларацією, новий директор лікарні має у власності дві земельні ділянки у Жовкві, будинок площею понад 214 кв м, а також володіє земельною ділянкою у селі Любеля. Ще одна земельна ділянка в Любелі належить його дружині і недобудована квартира у Львові площею 53 кв м. Подружжя володіє автомобілем Nissan Pathfinder 2014 року випуску, вартістю 190 тисяч гривень. Торік Орест Бакум заробив 288 тисяч гривень, а його дружина – понад 123 тисячі гривень.

Нагадаємо, проведення конкурсу супроводжувалося скандалом, адже  у березні конкурсна комісія перевищила свої повноваження і змінила кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника лікарні, зменшивши стаж роботи – не менше трьох років. Тоді як, згідно із статутом лікарні, він має бути не менше п’яти років. На цьому наголошував депутат Жовківської ОТГ Богдан Юрдига.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.