дивись.info

У Львові оголосили архітектурний конкурс на розроблення проекту слідчого ізолятора 

У Львові оголосили архітектурний конкурс на розроблення проекту слідчого ізолятора 
Фото: ЛМР

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Територія, призначена для будівництва, знаходиться у периферійній зоні міста, проте вона має сформований містобудівний контекст. Метою конкурсу є розроблення проектної пропозиції образного вирішення комплексу, що гармонійно розташується в існуючому середовищі та відповідатиме сучасним тенденціям архітектури пенітенціарних закладів.

На території СІЗО, окрім корпусів для ув’язнених, передбачаються медичний блок, спортивний зал, їдальня та окремі прогулянкові зони для чоловіків, майданчики для занять спортом тощо. Проектоване середовище повинне сприяти реабілітації ув’язнених, із метою недопущення повторного вчинення злочинів», – інформують в управлінні архітектури та урбаністики.

Основними концептуальними завданнями конкурсу є:

  • розробити пропозицію образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд, що гармонійно розташується в існуючому середовищі та відповідатиме сучасним тенденціям архітектури пенітенціарних закладів;
  • запроектувати середовище, що сприятиме реабілітації ув’язнених, з метою недопущення повторного вчинення злочинів;
  • створити об’єкт, що задаватиме нові європейські стандарти для закладів відбування покарань в Україні.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.