дивись.info

У Львові буде соціальна автошкола

У Львові буде соціальна автошкола
Ілюстративне зображення

Підлітків, а також тих, у кого вже є водійські права, у Львові запрошують безкоштовно навчатись у автошколі. До соцініціативи долучились представники Easy Drive.

Там зазначають, що курс лекцій присвятять правилам дорожнього руху і його проводитимуть окремо — з-поімж підлітків і тих, хто вже має водійське посвідчення.

Для останніх плануються сучасні лекції з візуалізацією, вивчення законодавства, обговорення дискусійних питань, розв‘язування задач тощо.

Другий курс – для підлітків, віком від 14 до 17 років. Він про науку водіння та дорожнього руху і буде цікавим для всіх, хто в майбутньому не уявляє себе без власного автомобіля.

Разом із учасниками курсу поговорять на 4 теми: біологія, фізика, географія та культура дорожнього руху. Водіння розглянуть з боку різних наук, щоб наголосити на безпеці, зацікавити, а також допомогти майбутнім водіям не боятися їздити.

Курс для підлітків розпочнеться 26 травня та буде проводитися щосереди о 15:30 протягом місяця.

А курс для дорослих «ПДР України» почнеться 28 травня і буде проводитися щоп’ятниці о 17:30 у просторі інноваційної освіти Lviv Open Lab.

Реєстрація обов’язкова за цим посиланням. Змога долучитись є до 20 травня.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.