дивись.info

У Східному Єрусалимі поновилися сутички між палестинцями й поліцією Ізраїлю

У Східному Єрусалимі поновилися сутички між палестинцями й поліцією Ізраїлю

Вранці в понеділок у Східному Єрусалимі відбулися нові сутички між поліцією та палестинцями, унаслідок чого поранено понад сотню людей. Напередодні Ізраїль закрив місце паломництва для євреїв через зростаючу напругу в країні.

Заворушення спалахнули перед запланованим маршем євреїв в пам’ять про захоплення Ізраїлем Східного Єрусалиму в 1967 році.

Про це пише Time of Israel.

Останнє рішення викликало гнів у правих законодавців. Поліція також повинна вирішити, чи дозволяти запланований раніше святковий парад євреїв-націоналістів у столиці, оскільки це може призвести до чергової ескалації.

Поліція ввійшла в район Храмової гори через напад палестинців на поліцейський пост. Палестинський Червоний Півмісяць повідомив про сотні поранених.

Напруга між палестинцями та ізраїльськими силами безпеки триває з кінця квітня. Тоді на вулиці виходила переважно палестинська молодь, обурена введеними карантинними обмеженнями в Ізраїлі на час священного місяця мусульман Рамадан. Водночас ізраїльтяни були розгнівані нещодавніми палестинськими нападами на релігійних євреїв.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.