дивись.info

Львівські громадські активісти запустили освітній проєкт для молоді на Youtube

Львівські громадські активісти запустили освітній проєкт для молоді на Youtube

Щовівторка та п’ятниці на Youtube-каналі управлінння молодіжної політики міськради виходитиме відео із молодіжними активістами, лідерами думок серед молоді та експертами з різних сфер діяльності.

Youtube канал «PRO Молодь» — освітній проєкт громадських активістів Львова для молоді, – розповіли у пресслужбі міської ради.

«У відео експерти простою мовою для підлітків та молодих людей розкривають актуальні теми сьогодення. Першим спікером освітнього серіалу запросили громадського активіста Данила Шевчука, який розкрив тему волонтерства, а саме як шукати можливості, що дає у майбутньому досвід волонтерства, та які навички здобуває молода людина під час організації власного проєкту. Серед інших тематик – міжнародні стажування, як організувати освітній вишкіл для молоді та дітей, а також теми медіаграмотності, секрети успішних текстів, маркетинг та інше», – сказано в повідомленні.

Зі слів начальника управління Олександра Николяка, команда завжди рада вислухати ідеї молодих людей щодо наповнення каналу чи допоможуть реалізувати їхні амбітні плани.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.