У Львові запустили новий освітній канал для молоді

молодь0

Управління молодіжної політики Львівської міської ради запустило для молоді Львова власний Youtube канал «PRO Молодь». Стартував він із серією освітніх відео «PRO Актуальне».

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Відтепер щовівторка та щоп’ятниці публікуватимуть на каналі відео із молодіжними активістами, лідерами думок серед молоді та експертами з різних сфер діяльності.

У відео експерти простою мовою для підлітків та молодих людей розкривають актуальні теми сьогодення. Першим спікером освітнього серіалу запросили громадського активіста Данила Шевчука, який розкрив тему волонтерства, а саме як шукати можливості, що дає у майбутньому досвід волонтерства, та які навички здобуває молода людина під час організації власного проєкту. Серед інших тематик - міжнародні стажування, як організувати освітній вишкіл для молоді та дітей, а також теми медіаграмотності, секрети успішних текстів, маркетинг та інше.

«Ми хочемо, аби ця платформа слугувала не лише для реалізації онлайн заходів від нашого управління, а й стала потрібним майданчиком для втілення ідей усієї молоді нашого міста. Ми вже працюємо над створенням цікавого контенту та залученості молоді до процесу, від зйомки до публікації на самій платформі. Тож якщо молодь матиме цікаві ідеї для наповнення каналу, або ж теми для авторських відеоблогів, чи схожих освітніх серіалів, ми залюбки підтримаємо ці ідеї та допоможемо у реалізації», - зазначає Олександр Николяк, начальник управління молодіжної політики Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: