дивись.info

Акторка театру в Дрогобичі отримала державну нагороду «Народна артистка України»

Акторка театру в Дрогобичі отримала державну нагороду «Народна артистка України»
фото з сайту пресслужби ЛОДА

У Львівському академічному обласному музично-драматичний театрі ім. Ю. Дрогобича  (м. Дрогобич) відбувся бенефіс народної артистки України Надії Цибульської, під час  актрисі вручили державну нагороду «Народна артистка Україна».

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Почесне звання Надії Цибульській присвоєно ще 30 березня, проте проведення бенефісу відкладалося через запровадження посилених карантинних обмежень. Згідно з Указом Президента України №131/2021,  актриса відзначена державною нагородою «за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність».

Бенефіс народної артистки включав в себе уривки з вистав та конценртні номери за її участі.

Довідка

Надія Андріївна Цибульська (дівоче прізвище Подільська) народилася 26 березня  1951 року в селі Дарахів Теребовлянського району на Тернопільщині. Мама була директоркою сільського будинку культури, а батько художнім керівником. Мала Надійка вже від трьох років була на сцені.

У Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Ю. Дрогобича  – з 1976 р. У 2001 році удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України».

Про свої найбільш улюблені ролі говорить: «Це моя «Вовчиха», це моя Кайдашиха в «Кайдашевій сім’ї», це – Лимериха… Перелічити це море ролей неможливо. Понад сто ролей. Але ці найбільш улюблені та близькі… Мабуть, не лише в акторстві – найголовніше – любити справу, якою займаєшся. Інакше нічого не досягнеш. А вже в акторському фаху без цього просто неможливо…».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.