дивись.info

У Львові на фасадах будинків встановлять меморіальні таблиці історику та воїну АТО

У Львові на фасадах будинків встановлять меморіальні таблиці історику та воїну АТО

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив встановлення інформаційної таблиці історику Ярославу Ісаєвичу, меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції Михайлу Шозді, а також 30 таблиць на фасадах будинків у місті.

Так, розглянувши звернення Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича, погодили встановлення інформаційної таблиці Ярославу Ісаєвичу на фасаді будинку №4 на вул. Козельницькій.

З метою увіковічення пам’яті старшого навідника гранатометного взводу механізованого батальйону військової частини А0998, старшого сержанта Шозди Михайла Івановича, кавалера ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), який загинув від кулі снайпера під час виконання бойових завдань у районі проведення антитерористичної операції, виконавчий комітет погодив встановлення меморіальної таблиці на фасаді будинку № 15 на вул. І. Свєнціцького.

Також буде встановлено 30 таблиць на будівлях модернізму, в рамках проєкту «100 років модернізму у Львові», який став переможцем конкурсу «Фокус на культуру».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.