дивись.info

У Міненерго розповіли про ситуацію із зарплатами шахтарів

У Міненерго розповіли про ситуацію із зарплатами шахтарів

Заборгованість із заробітної плати перед шахтарями за поточний рік у розмірі понад один мільярд гривень повністю погашена.

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики у Facebook.

За словами очільника відомства Германа Галущенка, ситуація з накопиченням заборгованості повторюється з року в рік, тому необхідно розробити механізм відповідальності керівників вугледобувних підприємств.

«Зараз ми проблему вирішили у терміновому порядку, проте ми маємо разом напрацювати механізми, щоб такі проблеми не повторювалися регулярно. Впевнений, що в першу чергу керівники вугледобувних підприємств мають бути відповідальними за своєчасну виплату заробітної плати працівникам», – цитує Галущенка пресслужба міністерства.

12 травня шахтарі з державних шахт України приїхали до Києва на, як вони заявили, безстрокову акцію протесту. Основними вимогами до уряду вони озвучили погашення заборгованості із заробітної плати, підвищення зарплатні і вдосконалення трудового законодавства.

Міністерство енергетики відзвітувало про виплату у травні на рахунки вугледобувних підприємств 237,3 млн грн і 836,5 млн грн на виплату заборгованості із заробітної плати за поточний рік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.