дивись.info

Наскільки Львів є безпечним для дітей, – дослідження

Наскільки Львів є безпечним для дітей, – дослідження

Пік дитячої смертності на дорогах у Львові був у 2013 році, проте за 2 роки кількість дітей, які потерпіли у ДТП знизилась на 21%: із 165 (2018) до 131 (2020).

Про це свідчать результати аналітичного дослідження КУ Інститут міста, проведеного 17-23 травня нинішнього року в межах VI Глобального тижня безпеки дорожнього руху, – передають у пресслужбі мерії.

Для прикладу, за офіційними даними, спостерігаємо зниження рівня домашнього насильства 42%: із 72 до 42 випадків. Але потреба у превентивних методах надалі є актуальною, оскільки діти можуть боятися звертатися за допомогою до правоохоронних органів. Нагадаємо, що упродовж пандемії до соціальних служб майже вдвічі частіше звертались через домашнє насильство: 90 сімей (2019) та 167 сімей (2020).

Читайте також: Заручники ситуації: як домашнє насильство впливає на наших дітей

Злочин і кара серед дітей

Упродовж 3-ох останніх років фіксуємо зниження випадків кримінальних злочинів, вчинених неповнолітніми: із 46 до 25 випадків, що становить 39% різниці до 2019 та є найменшим значенням із 2012 року. Якщо 2019 року було арештовано 2 дитини, то 2020 року – 1 дитина.

Безпечне соціальне середовище

Почуття безпеки – це суб’єктивне сприйняття, проте воно дозволяє побачити зрілість суспільства. Запитуючи у мешканців, чи впевнені вони, що інші допоможуть їм за нагальної потреби, фіксуємо: 49% батьків вважають, що їхній дитині нададуть допомогу у складній ситуацій, та 54% молоді вважають, що зможуть особисто отримати таку допомогу.

Дослідження реалізоване спільно із МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv ТВОРИ у межах ініціативи Громада, дружня до дітей та молоді UNICEF Ukraine.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.