дивись.info

В Україну доставили понад 122 тисячі доз вакцини Pfizer

В Україну доставили понад 122 тисячі доз вакцини Pfizer

ЮНІСЕФ доставив в Україну нову партію зі 122 850 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech проти COVID-19 у рамках глобальної ініціативи COVAX. До кінця тижня ЮНІСЕФ доправить всього 473 850 доз вакцини, а також розчинник для ін’єкцій.

Про це йдеться в пресрелізі ЮНІСЕФ, – повідомляється на сайті Укрінформ.

«Отримання Україною нової партії вакцин в рамках міжнародної ініціативи COVAX є черговим свідченням відданості світової спільноти принципам рівності і доступності вакцин в умовах світової пандемії коронавірусу. Співпраця в такому форматі є вкрай важливою, а реалізація міжнародних гуманітарних та соціальних ініціатив, направлених на подолання загальносвітової проблеми COVID-19, вкотре підтверджує готовність країн до об’єднання зусиль перед загрозами, які стоять перед людством», – наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

В ЮНІСЕФ зазначили, що попередньо 378 тис. доз вакцини будуть направлені для щеплення першою та другою дозою від COVID-19 працівників сфери освіти.

Решту із вакцин направлять для пріоритетних груп із першого та другого етапу вакцинації.

В ЮНІСЕФ нагадали, що до кінця 2021 року в рамках ініціативи COVAX Україна безоплатно отримає вакцини для щеплення 8 мільйонів українців від COVID-19.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.