Родини померлих від ковіду медиків Львівщини отримали страхові виплати

ковід
Фото ілюстративне

З початку пандемії до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області надійшло 5910 повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медичних працівників на  COVID-19. З них 69 випадків - смертельні.

Розслідування завершено по 3374 випадках, 458 з них комісіями з розслідування визнано пов'язаними з виробництвом, у тому числі 17 – смертельні, повідомляють у пресслужбі облдержарміністрації.

У Фонді соціального страхування нагадують, державні страхові виплати у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області профінансовано для 11 родин медичних працівників, померлих від коронавірусної хвороби.

Члени родин одинадцяти померлих від профзахворювання на COVID-19 працівників отримали від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області одноразові допомоги відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування у розмірі 219 тисяч 700 гривень (227 тисяч 000 гривень, якщо страховий випадок настав після 01.12.2020).

Щомісячну страхову виплату у разі смерті медика призначено для восьми членів сім’ї та батьків померлого на загальну суму 353,7 тис. грн.

Для двох медичних працівників, які отримали стійку втрату працездатності управлінням призначено, за кошти Фонду соціального страхування України, одноразові допомоги та щомісячні страхові виплати пожиттєво. Медичному працівнику, якому встановлено III групу інвалідності, що настала внаслідок гострого профзахворювання на  COVID-19, управлінням призначено одноразову допомогу та щомісячну страхову виплату.

Відшкодування вартості поховання та пов’язаних з цим ритуальних послуг призначено члену сім’ї одного померлого медика на суму 2838,00 грн.

Впродовж пандемії управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області прийнято для оплати лікарняні листки на суму 3,1 мільйони гривень для компенсації втраченого заробітку 403 медикам, які захворіли на COVID-19 внаслідок виконання професійних обов’язків.

Усі страхові виплати для медичних працівників і членів їх родин здійснюються в оперативному режимі  після належного оформлення відповідних документів, які є підставою для виплат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: