дивись.info

Українських заробітчан Польща вакцинуватиме на кордоні

Українських заробітчан Польща вакцинуватиме на кордоні
Фото (ілюстративне), з відкритих джерел.

Українців, які їдуть до Польщі працювати, вакцинуватимуть від коронавірусу на кордоні препаратом Johnson & Johnson, який вимагає тільки одного уколу.

Про це пише «Європейська правда», з посиланням на Wirtualna Polska.

Керівник медичного центру у Ряшеві, професор Станіслав Мазур заявив, що такі заходи стануть своєрідним фільтром проти занесення коронавірусу ззовні.

«Ми вже щодня фіксуємо по кілька інфікованих на наших контрольно-пропускних пунктах на кордоні з Україною. Люди, які приїжджають на роботу до Польщі, теж повинні бути вакциновані, що посилить наш захист», -додав він.

За словами професора, українці отримуватимуть вакцину Johnson & Johnson, адже для щеплення нею необхідно вводити лише одну дозу.

Застосування цього препарату дозволить уникнути можливих ускладнень при організації введення другої дози.

Як раніше писала Rzeczpospolita, керівник медичного центру Станіслав Мазур говорив: «Ми отримали багато сигналів від роботодавців про те, що вони хочуть таких щеплень. Компанії, які наймають іноземців на будівництво, на сезонні роботи, побоюються спалаху коронавірусу, який згодом заблокує роботу. Ми чекаємо замовлених доз і відразу після цього розпочнемо щеплення».

Проте дату, коли розпочнеться вакцинація він не назвав.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.