Відремонтоване трамвайне депо на вулиці Промисловій у Львові запрацює у серпні

Відремонтоване трамвайне депо на вулиці Промисловій у Львові запрацює у серпні

Реконструкція трамвайного депо ЛКП «Львівелектротранс» на вул. Промисловій, 29 має завершитися у серпні.

Про це під час брифінгу розповіли представники міської ради та підрядники.

У мерії нагадали, що роботи виконуються за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Ми бачимо конкретні успіхи в реалізації цього проєкту. Роботи ведуться, і це реально одне з небагатьох депо в Україні, де проводиться модернізація. Зобов’язання, які взяло на себе ЛКП «Львівелектротранс» і підрядник, виконуються. Очікуємо, що це депо відкриється у серпні», - розповів старший банкір Європейського банку реконструкції та розвитку Денис Гайовий.

Сума контракту становить 3,4 млн євро.

«Станом на сьогодні оплачено 45% вартості контракту. Всі проплати здійснюються вчасно та відповідно до графіку. Цей проєкт реалізовується в рамках співпраці Європейського банку реконструкції та розвитку, і відповідно всі тендерні процедури відбувалися згідно з їхньою політикою та правилами закупівель», – розповіла керівниця групи реалізації проєктів Міжнародних фінансових організацій ЛКП «Львівелектротранс» Ірина Іванишин.

Вже до кінця травня підрядник планує виконати 80% робіт з реконструкції трамвайного депо.

«Відсьогодні розпочинаємо монтаж трамвайної колії, благоустрій прилеглих територій. Частина робіт зі заміни трамвайної колії виконується силами ЛКП «Львівелектротранс». Основу трамвайної колії підрядник вивів повністю, тобто ми можемо здійснювати вже всі примикання, роз’їзні колії, які знаходяться за межами робіт. Також у процесі завершення роботи з проєкту газифікації котельні. Відбувається встановлення системи освітлення приміщень, триває процес внутрішнього оздоблення самого цеху профілакторію, де будуть обслуговуватися трамвайні вагони, на стадії завершення встановлення обладнання, санвузлів, душових кабін, актового залу тощо. Очікуємо завершення процедури сертифікації мийного комплексу, опісля якого підрядник приступає до його встановлення у мийному відділенні. Також плануємо роботи з монтажу контактної мережі, встановленню воріт, прокладання газових мереж, завершення благоустрою території трамвайного депо», – розповів головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів.

«Депо на вулиці Промисловій дуже важливе для розвитку трамвайної інфраструктури міста. Відновлення роботи депо дозволить значно покращити логістику виходу транспорту на лінії, зменшить додаткові нульові пробіги. Також будуть покращені умови праці для працівників ЛКП «Львівелектротранс». За рахунок сучасного обладнання буде покращено обслуговування транспорту. Це також дозволить розвантажити депо на Городоцькій для проведення більш якісного капітального ремонту і обслуговування рухомого складу», - розповів начальник управління транспорту Львівської міської ради Орест Олеськів.

Володимир ГАЛЕЧИК

Фото Микити ПЕЧЕНИКА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: