Борчині зі Львова стали чемпіонками Європи, перемігши росіянок

188482540_2326783220798585_7916358585280149564_n

Дві борчині Львівщини вибороли «золото» на чемпіонаті Європи 20 травня.

Про це розповіли в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

«Сьогодні відбулись фінальні поєдинки чемпіонату Європи з вільної боротьби U-23 серед жінок. Одразу у двох вагових категоріях за медалі змагались представниці Львівщини. У фіналах наші борчині зустрілись з росіянками та перемогли в обидвох поєдинках», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 19-річна майстриня спорту України міжнароднодного класу Оксана Чудик стала чемпіонкою у ваговій категорії 68 кг. Дівчина навчається у Львівському фаховому коледжі спорту. Її тренують Олександр Раковський та Степан Ткачишин.

А 22-річна майстриня спорту України Христина Зоряна-Демко виступала у вазі до 55 кг.

Її тренують Андрій Стаднік та Ярослав Вуйцік. Нещодавно спортсменка Львівської обласної спеціалізованої спортивної школи «Спартаківець» також стала бронзовою призеркою дорослого чемпіонату Європи.