дивись.info

На Львівщині захворюваність на коронавірус за місяць знизилась

На Львівщині захворюваність на коронавірус за місяць знизилась

На Львівщині триває зниження захворюваності на коронавірус.

Про це під час брифінгу розповіла заступниця генерального директора Львівського обласного лабораторного центру Марія Озірковська.

За її словами, завдяки проведеним протиепідемічним та обмежувальним заходам, на Львівщині з початку травня спостерігається зниження захворюваності на коронавірус.

«Така ситуація фіксується в усіх районах області – насамперед, у Пустомитівському, Львівському, Яворівському, Дрогобицькому, де показники були найвищі. Якщо порівнювати ситуацію в Україні і на Львівщині, то наша область знаходиться на високому рівні захворюваності – Львівщина на четвертому місці в Україні після м. Києва, Одеської, Дніпропетровської та Харківської областей. Проте, аналізуючи ситуацію за останні тижні, ми спостерігаємо позитивну динаміку. На початку квітня за один тиждень фіксували 8000 випадків захворювання, а вже на початку травня – вдвічі менше. За останній тиждень – 1444 випадки. Таким чином, на Львівщині на 82 % знизився показник захворюваності на ковід у порівнянні з найвищими зафіксованими показниками», – розповіла Марія Озірковська.

Водночас вона наголосила, що заходів безпеки потрібно дотримуватися не менш строго, ніж раніше, оскільки COVID-19 належить до особливо небезпечних інфекційних захворювань, а сам вірус є недостатньо вивчений і постійно піддається мутаціям.

Зараз, щоденно у Львівському обласному лабораторному центрі проводять від 1000 до 2000 тестувань на ковід. У лабораторному центрі наявне все необхідне обладнання та працює достатня кількість фахівців для проведення тестувань вчасно.

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 61 особу. Скеровано на самоізоляцію – 654 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 715 осіб. Померлих – 8 осіб.

Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 269 осіб. У реанімації перебуває 127 людей, з них на апаратах ШВЛ – 39.

У стаціонарах області перебуває 1249 пацієнтів. Заповненість ліжкової мережі становить 25,84 %.

Найбільш заповненими є у Львівська обласна інфекційна лікарня – 90 пацієнтів,  Центр легеневого здоров’я – 105, Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих у Винниках – 108, ЛШМД – 144 пацієнти. Серед лікарень у районах  найбільш заповненою є Стрийська міська лікарня де перебуває 102 пацієнти.

Крім цього, за останню добу в області було провакциновано 1064 особи. Загалом на Львівщині вже провакциновано 72 088 осіб (перша доза – 69 478, друга доза – 2610 осіб).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.