Актуальні теми:

Підтримати

У Львові розгорнуть фотовиставку про дітей, яким бракує любові

У Львові розгорнуть фотовиставку про дітей, яким бракує любові
Ілюстративне фото.

В Україні налічується близько 60 000 дітей, які проживають в інтернатних закладах і мають низькі шанси здобути якісну освіту, побудувати сім’ю, кар’єру та жити звичайним щасливим життям.

З нагоди Дня захисту дітей благодійний фонд «Рідні»  разом з фотографом Мартою Сирко створили спільний фотопроєкт «Побач мене», - повідомляють у пресслужбі мерії.

«Фотовиставка має на меті привернути увагу до дітей з вразливих категорій, які зростають в інтернатних закладах, а також нагадати громадськості про важливість усиновлення», - йдеться в повідомленні.

Місія виставки «Побач мене» – заохотити громадськість підтримувати дітей з інституційних закладів, не зважаючи на стереотипи, упередження, страх, а також нагадати про важливість усиновлення дітей, що зростають без рідних.

Виставку проведуть у Арт- центрі «Дзиґа» з 26 травня до 2 червня. Відкриття: 26 травня о 16.00 год.

Довідка

«Рідні» – благодійний фонд, який працює в Україні з 2012 року. Впродовж років фонд втілює проєкти підтримки дітей та сімей з вразливих категорій населення, займається підтримкою двох дитячих будинків сімейного типу у Львові, проводить профорієнтаційні та освітні програми для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А також забезпечує консультаційний та освітній супровід для дорослих, зокрема усиновителів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: